TV program

PONEDJELJAK

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – ABS Show (r)
19:30-20:00 – Vino i vinogradarstvo
20:00-20:30 – Movieland
20:30-21:00 – Novi milenijum
21:00-21:30 – TV Liberty (r)
21:30-22:00 – Sport klub (r)
22:00-22:30 – Atlas
22:30-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

UTORAK

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-21:00 – Uživo program (Trenutno ne ide zbog pandemije COVID 19)
21:00-21:30 – Movieland
21:30-22:00 – Intervju (r)
22:00-22:30 – Tech Live Style
22:30-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

SRIJEDA

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – Lokalno
19:30-20:00 – Bosnoljublja
20:00-20:30 – Movieland
20:30-21:00 – Sport klub
21:00-21:30 – Novi milenijum
21:30-22:00 – Atlas
22:00-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

ČETVRTAK

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – Intervju
19:30-20:00 – ABS Show (r)
20:00-20:30 – Movieland
20:30-21:00 – Perspektiva
21:00-21:30 – Svjetla pozornice
21:30-22:00 – Tech Life Style
22:00-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

PETAK

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – Putokaz (ili prenos uživo sport)
19:30-20:00 – Tech Live Style (ili prenos uživo sport)
20:00-20:30 – Movieland
20:30-21:00 – Hod vijekova
21:00-21:30 – TV Liberty
21:30-22:00 – Vino i vinogradarstvo
22:00-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

SUBOTA

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-13:00 – Muzički blok
13:00-14:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)
14:00-16:00 – Muzički blok
16:00-16:30 – Dnevnik TK
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – Novi milenijum (ili prenos uživo sport)
19:30-20:00 – ABS Show (ili prenos uživo sport)
20:00-20:30 – Bosnoljublja
20:30-21:00 – Movieland
21:00-21:30 – Repriza uživo programa od petka
21:30-22:00 – Repriza uživo programa od petka
22:00-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)

NEDJELJA

07:00-10:00 – Jutarnji program B1 televizije
10:00-10:30 – Movieland
10:30-11:00 – VOA Studio
11:00-15:00 – Prenos Gradskog vijeća (snimak)
15:00-15:30 – Pečat u vremenu
15:30-16:00 – Atlas
16:00-16:30 – Perspektiva
16:30-17:00 – Movieland
17:00-19:00 – Program Aljazzera Balkans
19:00-19:30 – Lokalno (repriza)
19:30-20:00 – Movieland
20:00-20:30 – Intervju
20:30-21:00 – Sport klub
21:00-21:30 – Vino i vinogradarstvo
21:30-22:00 – Putokaz
22:00-00:00 – Panorama (Gradačac, Odžak, Šamac)